B.A.E’de Şirket Kurulması

A-Z Business Consultancy olarak B.A.E’de iş kurmanıza ve sonrasında şirketinizin devam hizmetlerinin sağlaması konusunda yardımcı olabiliriz. Firmamız, Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri genelinde iş kurmanızda, şube açılışlarında öncülük edecektir.

Sizlere, RAK Offshore Şirket bilgisi, JAFZA Offshore Şirket kuruluşu ve tescili, Dubai ve BAE Serbest bölgelerinde şirket kuruluşu ve tescili için en iyi seçeneği sunacaktır. (Ayrıntılar için alt kısmı inceleyiniz).

A-Z Business Consultancy, önde gelen Dubai şirket kurma danışmanıdır. Firmamız, yeni şirket kuruluş hizmetinin haricinde çokuluslu şirketlerce, şirketlerinin şubesinin ya da alt şirketlerinin kuruluşu için de tercih edilmektedir.

2008’de RAK’ta kurulan A-Z Business Consultancy, BAE’de ve GCC (Körfez ve Arap Ülkeleri İşbirliği Konseyi) ülkelerinde ticari faaliyet gerçekleştiren şirketler ve bireyler için iş hizmetlerinde uzmanlaşmıştır A-Z Business Consultancy, BAE RAK Serbest Bölgesindedir ve RAK ve Dubai’de ofisi vardır.

RAK Offshore Şirket Kurulması

A-Z Business Consultancy, 2016 yılı boyunca RAK Offshore Şirket Kurulması için özel indirimli fiyatlar sunuyor. RAK Offshore Otoritesinin Acentası olduğumuz için (Şirket Hizmet Sağlayıcı Lisansı- RAKOFFSHORE L1 01 11 131) fiyatlarımız 8.999 AED (yaklaşık 2465 USD) gibi uygun bir seviyededir. Sonradan çıkacak gizli maliyet ya da masraf ve oturum mecburiyeti (residence secretary) yoktur. Seçtiğiniz bir bankaya takdiminiz ücretsizdir! Daha fazla bilgi için bizimle temas kurabilirsiniz office@a-zconsultancy.com

rak

The UAE Serbest Bölgeleri

BAE pazarına girmek isteyen herhangi bir şirketin iki seçeneği vardır. BAE’nin her yerinde faaliyet gösterebilecek Dubai merkezli bir Limited Şirket kurmak ve tescil ettirmek ya da BAE’deki Serbest Bölgelerden birinde bir şirket tescil ettirmek.

Serbest Bölgeler BAE Şirket Kurulumu – Başlangıç Paketi

A-Z Business Consultancy, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun en iyi paketi bulmanıza yardımcı olabilir. Hizmetlerimizde indirimli fiyatlar sunuyoruz ve 10 iş günü içerisinde kuruluşu gerçekleştiriyoruz.
AED 20,499  (tescil, ön kabul, lisans, esnek tesis, hizmet ücretimiz, vize hariç)
AED 28,499  (tescil, ön kabul, lisans, esnek tesis, hizmet ücretimiz, 2 vize)

Serbest Bölge Dubai Şirket Kuruluşu – Başlangıç Paketi

Dubai ve BAE’deki neredeyse bütün serbest bölgelerde şirket kuruluşu için yetkili danışmanız. İzin verilen faaliyetleri ve gereksinimler için ücretsiz danışmanlık sağlıyoruz. Her bir müşteri mevcut mali durum, şirket aktivites ve diğer şartlara dayalı olarak çeşitli seçeneklere sahiptir. Dubai’deki en uygun fiyatlı serbest bölge için aşağıdaki fiyatları dikkatinize sunuyoruz.
AED 38,995  (tescil, ön kabul, lisans, esnek tesis, hizmet ücretimiz, 2 vize)

Diğer Serbest bölge paketleri ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle temas kurunuz: alex@a-zconsultancy.com

DED ile LLC Şirket Kurulması

DED lisansı alma süreci karmaşıktır ve A-Z Business Consultancy’i seçmeniz sürecin daha hızlı sonuçlandırılmasını temin eder. DED tescili ile güvenilir ulusal sponsor ya da ortak bulunabilir. LLC şirket kuruluşunda ve DED lisansı edinmenizde zorlanmanıza izin vermeden size destek olacağız.

AED 42,000 AED’den başlıyor (devlet harçları, sponsor ücretleri, hizmet ücretimiz).

Diğer Ana Hizmetler

  • Marshall Adaları Offshore Şirket Kurulması

  • Panama Offshore Şirket Kurulması

  • Ekonomik Vatandaşlık

  • GCC Ülkeleri Şirket Kurulması

A – Z Business Consultancy hizmetlerinden nasıl yararlanabilirsiniz?

  • Ücretsiz danışma ve fiyat için bizimle temas kurun. 24 Saat içinde tavsiye ve fiyatımızı bildiriyoruz.

A to Z Consultancy

RAK Office: RAK FTZ, BC 6 Business Park, 01C

Dubai: Fairmont offices, office 723
Sheikh Zayed Road, Dubai, UAE

Alexandra Bogdanovic

Mobile:+ 971-50-425 1572

Office: +971-7-2076737 | Fax: +971-7-2076738

E-mail:
office@a-zconsultancy.com
alex@a-zconsultancy.com